| Nimeni256 a întrebat:

Cum arată femeia perfecta in patul unui baiat?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dezbrăcată.

| ancaval a răspuns:

Cu mustață și păr la sub braț! Și să-i mai tragă câte un vânt!
Serios?
De ce ar trebui să fie perfectă în pat? Viața NU e doar despre pat! Deci nu trebuie nici o experiență, nici o pregătire.

| whatisthis19 a răspuns:

Sa aiba 9 ani și să joace Fortnite.
sper ca te-am ajutat.

| Mmcosmin a răspuns:

Cred ca aceasta intrebare nu are un raspuns, general, valabil pentru toti. Ezista o multime de preferinte, de particularitati, de inclinatii, care fac acest raspuns sa fie aproape unic pentru fiecare acela care raspunde. Foarte probabil ca cea mai comuna preferinta, parte a acestui raspuns, ar fi feminitatea si mai putin asa cum unii cred, dimensiuni antropometrice ale corpului, care in lipsa feminitatii defin un tablou rece ( peisaj de iarna ).