| nobody12091 a întrebat:

Cum arata femeia perfecta pentru voi?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O femeie perfecta ar fi o femeie care nu cere nimic, doar dragoste.

Si imi plac femeile cat mai naturale, sa aiba un simt al umorului, imi vine sa o ridic de mana ca la box sa strig. WE HAVE A WINNER.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod sigur cat mai naturala, nu am un tipar...dar imi plac fetele cu parul cret.

| τττ a răspuns:

Nu exista femeia perfecta. Orice fata e frumoasa in felul ei.Frumusetea unei persoane de sex feminin este reprezentata prin zambet, nu prin fundul ei bombat.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai nu cred ca exista femeia perfecta deoarece orice fata e frumoasa in felul ei de a fi, si nu zic asta pentru ca sunt fatawinking

| Juleuuss a răspuns:

Având în vedere că sunt fată, nu mă interesează oamenii de același sex cu mine, și. deci nu-ți pot spune. laughing

| s3v3n7 a răspuns:

| Gg26 a răspuns:

Picioare lungi, inalta, nu peste 60kg, ochii caprui, buze pline, par drept big grin