| Regedesubmunte a întrebat:

Cum aratâ pentru voi femeia perfectă?

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Dar tu esti perfect?

| vocea a răspuns:

Pentru mine, femeia perfecta este aceea care este doar a mea si ma iubeste.

| AlexDFY a răspuns:

Scunda, sa nu vorbeasca mult, si sa faca oral bine.

| Juviia a răspuns:

Femeia perfecta ti-o faci tu.

| Gabor10 a răspuns:

Femeia perfecta nu exista. Dar pentru mine ar fi "perfecta " sa fie frumoasa,sa ma înțeleagă, sa-mi fie alături, sa ma sprijine, sa îmi ofere tot ce vreau, sa nu se lase usor, sa nu iese cu alti doar dacă e cu amici pe care ii cunosc și eu! Sa nu vorbească cu 100 de baieti! Sa ma liniștească, sa aibă încredere in mine. Sa aibă un cur convenabil și niște sâni senzaționali

| Anonima1678 a răspuns:

Buna! Femeia perfecta nu exista! Nimeni nu este perfect. Daca te indragostesti de o femeie, trebuie sa te uiti in sufletul ei, nu in sanii acesteia. Parerea mea este ca, intr-adevar, ambalajul conteaza, dar nu trebuie sa faca totul. Sper ca te-am ajutat. O zi buna!