| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum arata in viziunea ta o persoana urata? dar frumoasa?
cand am pus intrebarea ma refeream la aspectul fizic, fireste.
deci nu vreau raspunsuri gen : sincera, mincinoasa, etc
funda

8 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Sunt total de acord cu @forever4you o persoana se poate considera urata daca trece peste partea de igiena si nu se ingrijeste.Deasemea eu consider un defect kilogramele in plus,nu zic ca persoanele supraponderale sunt urate insa sunt mai putin atragatoare decat cele care isi tin greutatea sub control.
O persoana frumoasa trebuie neaparat sa fie ingrijita,atenta la detalii, sa aiba un zambet frumos si sa dea impresia ca se preocupa de aspectul fizic, facand un sport de exemplu care sa o mentina in forma. Oricum ceea ce e frumos pentru unii e urat pentru altii si invers deci orice persoana de pe pamantul asta poate fi frumoasa si urata in acelasi timp.

| Aylee a răspuns:

Urata - Satana in persoana
Frumoasa - Ma intereseaza cat gandeste, si nu cat f8te

| forever4you a răspuns:

Persoana urata: Profa de romana (pe bune)

Persoana frumoasa: Euuubig hug

Glumeamoh go on

Cred ca o persoana urata ar fi cineva neingrijit, murdar, pentru ca orice persoana este frumoasa cand este ingrijit, cand se ingrijeste... apoi o persoana frumoasa ar fi cineva cu un zambet minunat, frumos, din suflet cu ochii verzi, pielea fina, ingrijita, parul frumos si matasosday dreaming

Sau ca iubitul meu, de inaltimea mea, slab, ochii negri, parul saten, pielea deschisa la culoare cu cativa pistrui, insa un zambet minunaaatday dreaming:X:X:X

Sper ca ti-am raspuns la intrebare...ti poooOOuupkiss

| forever4you a răspuns:

@Anet, iti multumesckiss

| VacutzaRoscata explică:

Ripperstefan daca nu iti plac intrebarile mele, nu raspunde la ele...ce e asa greu?straight face si sa inteleg ca moartea esti tu, nu?smug

| ripperstefan a răspuns:

Urata :tu
frumoasa: moartea
Deci du-te si te impusca ca pui niste intrebari de... nu mai am hartie igienica.

| Schweppes07 a răspuns:

Pot sa zic ca pana la 17 ani am vazut destule fete si am reusit sa mi creez un tipar legat de ce mi place. Mie unul imi plac fetele crete, blode, ochi caprui, verzi, schimbat-ori vara, care sa poarte fuste inflorate si lejere. Cred ca sunt adeptul arhaicului pentru ca imi plac fetele "din secolul trecut" care sunt mai greu de gasit, nu toate gonflabilele de azi cu parul brunet, lung si intins, cu pielea maro si buze roz. Fetele din urma, chiar nu se uita in jur sa vada cat de multe sunt si ca seama intre ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O persoana urata arata cam asa http://www.affordablecebu.com/photo/people/the_ugliest_man_on_earth/4-0-132
Iar o persoana frumoasa arata cam asa http://3.bp.blogspot.com/......uzino4.jpg