| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata masculul perfect pentru voi din punct de vedere Sexual(dotare), Fizic, Psihic! Sunt foarte curios ce raspund fetele happy

Răspuns Câştigător
| Blondda a răspuns:

Sexual sa fie cat de cat dotat... Fizic sa arate bine. Dar oricum fetele nu sunt atrase de aspectul fizic la fel cum sunt baietii. Si psihic stii si tu.happy

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa aiba un penis erect si super mare si super jucauslove struck

| NickiMinaj a răspuns:

Ca mike strutter.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heheh, tu vrei sa ne afli fanteziile. Usurel, usurel tipu`.
Mascul poate fi si caine. Ideal ar fi sa fie dotat cu organe. Si psihic sa aiba creierul in functiune inainte de a posta o intrebare.