| Andreiu68 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cum credeti ca arata baiatul ideal pentru fete? Descriere din punct de vedere fizic,psihic,moral, comportament sau altele-FUNDA

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Idealul e relativ. Nu exista tipare pentru asa ceva. Fiecare dintre noi avem o alta viziune si fiecare dintre noi isi face idealul in functie de un anume om pe care fie ni-l imaginam in functie de gusturi, fie este omul care ne-a marcat intr-o oarecare masura. Pentru mine idealul meu este un anume "el", dar cu siguranta nu este acelasi ca al alor fete.

| Madesz a răspuns:

Nici slăbănog, nici obez, ochi albaștri sau căprui, freza mișto, dinți curați laughing amuzant, îndrăzneț dar nici prea, de treabă, sincer, protector, iubareț happy Drăguț.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Moral tongue e foarte important

| HereToHelp123 a răspuns:

Asta e o prostie cu barbatul ideal. Eu visez la blonzi si daca ma indragostesc de un brunet inseamna ca nu e alesul,gata? Eu zic ca treaba cu "idealul"...e o prostie, sincer. Pentru ca pe asta se bazeaza de multe ori "friendzone-ul". Intalnesti pe cineva, iti place, incepeti ceva si amin. Tot atata vise la cai verzi pe pereti. De ce sa alegem persoanele dupa un anumit tipar, cel mai des "blond cu ochi verzi" si "brunet cu ochi albastri". Imi vine sa o iau razna -_-

| Jessicathiemann a răspuns:

Fiecare fata are un tip de baiat perfect, ochii albastri par lung si fizic de invidiat este tot ce isi doresc. Dar atunci cand gasesc baiatul potrivit si pe plan sentimental, moral si fizic pentru ele uita de acel stereotip. Succes in gasirea dragostei! Exista cineva pentru toata lumea.