| doarunbaiatcurios a întrebat:

Cum as putea face pentru a face sa creasca cantitatea de sperma ejaculata? Tin sa mentionez ca am 14 ani,nu ma plang neaparat ca nu am destula,dar parca as vrea sa ejaculez mai mult! Am inteles ca cu cat rezisti mai mult actului de auto satisfacere sau actului sexual cu atat mai mult vei ejacula, nu? Si am experimentat o data aceasta chestie, de exemplu m-am masturbat timp de 50 minute si am ejaculat foarte mult fata de cand am rezistat doar 25-30 min!

6 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Si daca ai mai multe sperma ce rezolvi? Sperma contine miliarde de viermisori si doar unul dintre ei se va combina cu ovulul.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! big grin să îți trăiești viața și să nu te mai plângi ca o fetiță. happy Un bărbat adevărat nu face asta. Te sfătuiesc sâ renunți la acel păcat cât încă mai poți. Sănătate multă! big grin

| CassiusAlexander a răspuns:

La ce-ți trebuie? Să murdărești prin casă.

| intrebcenustiu a răspuns:

De ce vrei mai multa? o mananci?

| nicunicu3 a răspuns:

Daca vrei multa nu ti-o freca 3 luni sa vezi ce iese dar o sa iaasa repede.Care este secretul de ai rezistat 50 de minute fara sa iasa?

| VasileIanis a răspuns:

Sa nu mai faci laba de 20 de ori e zi