| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe un baiat in zodia taur sa ma placa, cand stiu ca mai multe fete il plac, si nu stiu daca el ma place?

Răspuns Câştigător
| daminushh a răspuns:

Fii foarte atenta la aspectul exterior, nu trebuie sa te imbraci prea tipator ca sa il atragi; si fii atenta la comportament, poartate cu delicatete si feminitate.
Important e sa faci tu primul pas, un taur ce vede ca esti interesata va incerca sa te cuceareasca, fiind foarte sigur de flerul lui.Bafta muulta, ca un taur nu se indragosteste usor. dar si cand o face!

3 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Baiatului taur ii plac in genral fetele care fac ele primul pas, asta nu inseamna sa te duci din prima la el si sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine, dar arata-i putin interes, ei adora sa vada asta din partea unei fete.winkingstiu eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiind cuminte si invatand carte asta conteaza eu stau cu un taur

| Quiz13 a răspuns:

Chiar conteaza ca e zodia taur? conteaza ca tie iti place de el, si trebuie sa faci ceva in privinta asta! Nu te lasa intimidata de faptul ca il plac o gramada de fete, tu trebuie sa te deosebesti de el prin faptul ca actionezi. Da-i semnale, arata-i ca nu esti orice fata ci una care merita sa fie cunoscutawinking