| Yosifica a întrebat:

imi place de un baiat e in zodia taur, cum credeti ca l`as putea cuceri?

33 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Depinde de boul pe care vrei sa-l cuceresti. Eu sunt taur, sunt extrem de greu de cucerit.

| Yosifica explică:

Mda mersi... din ce ai spus nu prea m-ai ajutat dar in fine 12 ani nu amhappy si nici el

| h3r a răspuns:

Buna. Incearca sa fi cat mai naturala, sa fi tu! Comunica din ce in ce mai mult cu el, comunicarea e foarte importanta, iar pe parcurs vei sti ce tactici sa pui in aplicare, ca doar esti fata mare, nuwinking?

| georgiana999 a răspuns:

Barbatul Taur este imediat impresionat de aspectul fizic al viitoarei iubite.

O doreste feminina, cu forme rotunde, senzuala. Ulterior, se intereseaza si de calitati precum inteligenta si fantezia. Daca nu le gaseste, nu va ezita sa o indeparteze total din viata sa.
Un punct mai erogen ar fi : sa ii atingi din mers gatul zicand ca din greseala sau sa te oferi sa ii afci un masaj la gat.APP e genu care prefera saruturile luungi, si adora sa isi atinga partenera ( cu cat esti mai pupacioasa cu atat mai bine ).

| Neinteresantul a răspuns (pentru georgiana999):

Serios? Eu sunt taur si nu stiam toate astea. Depinde de la persoan a la persoana. Ne atrage aspectul fizic, la fel ca pe orice alta persoana, dar nu putem fi cuceriti numai prin asta. Multi dintre noi revenim cu picioarele pe pamant abia dupa ce avem parte de prima dezamagire. Punem in echilibru sentimentul si ratiunea, invatam repede din greseli si iertam greu, dar nu uitam. Cum noi ne lasam greu, ne plac femeile care se lasa greu. Ne plac provocarile, ne atrag persoanele dificile, dar, dupa ce le cunoastem mai bine, incepem sa ne pierdem interesul daca persoana respectiva nu acorda atentie. Multa atentie, libertate atunci cand avem nevoie, intelegere, sinceritate, naturalete, simplitate si loialitate. Si poate ne cuceritiwinking.

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Haha.
Deloc cu pretentii laughingbatting eyelashes.
Acum ca ai postat asta pe TPU, e posibil sa fi cucerit de Yosifica!

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

N-are sanse.

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Atunci altcinevabatting eyelashes.
Te vor invada cu mesaje laughing.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nicio fata de pe TPU n-are sanse.

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Nu cred.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Eu nu mint happy

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Haha.
Nu crezi pana nu vezi laughing.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Neah, stiu sigur. Niciuna n-are sanse.

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Una tot are sansebatting eyelashes.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Ba nu laughing

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ba da, cand te astepti mai putinbatting eyelashes.
Vei avea parte de o surpriza.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Ba nu! big grin

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

BA DA, insist! laughing

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Ba nu, stiu sigur! :->

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Tz tz. te inseli, iti spun eu.
Macar ti-ai verificat mesajele de la admiratoare?( Sau noile "posibile" cuceriri laughing )

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Nu ma insel, mesaje n-am, admiratoare n-am, cuceriri n-am. Si nici nu vreau ceea ce n-am acum. laughing

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Mesaje? Nu vrei sa recunosti laughing.
Admiratoarebatting eyelashes? Pai n-ai de unde sa stii, tocmai de aceea se numesc "admiratoare", sunt in secret mai.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Poate sunt invizibile. si mesajele dar si admiratoarele laughing

AM TRISAT! big grin

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Modestule.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Sunt sincer! big grin

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ti-a crescut... nasucu'.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Ba nu! Tot asa e! big grin

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

Eu ti-am zis parerea mea despre baietii care mint laughing.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Da, bine ca eu nu mint. big grin

| Yosifica explică (pentru Neinteresantul):

laughing v-ati apucat sa va contraziceti. mersi ca mi-ai zis punctul de vedere al vostru al baietilor. desii nu stiu ce gandesti ma indoiesc de ceea ce ai zis ca nici o fata nu te poate cuceri. chias si de pe TPU. iar despre mine. nici nu voi incerca ''sa te cuceresc cum zicea Lovely'' vroiam cateva detalii despre voi ''tauri'i' sa stiu cate ceva.

| Neinteresantul a răspuns (pentru Yosifica):

Ai mai aflat ceva. Ne place sa contrazicem si suntem foarte incapatanati.

| Yosifica explică (pentru Neinteresantul):

laughing bine zis...

| DiaVp a răspuns:

Conteaza zodia? NU! Depinde cat de usuratic e.