| SelenaSelly2 a întrebat:

am si eu o problema imi place foarte mult de un baiat de la mine din scoala suntem de aceeasi varsta el este in zodia taur dar nu stiu cum sa-l fac sa ma placa deoarece eu nu stau cu el si cu prietenii lui nu stiu cum sa il fac sa ma placa si eu sunt in zodia taur deci imi puteti da niste sfaturibig grin:*:X! FUNDITAAAA!

1 răspuns:
| pazzo a răspuns:

Daca esti timida asa sa te bagi in seama cu el... scrie-i o "Scrisoare" in care sa-i spui : ma primesti si pe mine langa tine love strucklove struck am si eu loc in viata ta smug si vezi ce raspunde si in functie de raspuns o sa fi ok sau n-o sa fie ok happy succeswinking