| bybyshor18 a întrebat:

Cum as putea sa imi impresionez iubitul de fiecare data cand ne vedem?..el face asta mereu...si as vrea ca sa il impresionez si eu...va rog dati-mi si mie niste idei :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! cumpara-i un lucru dragut, care stii ca ii place si-l doreste de mai mult timp. Invita-l la un film sau la o plimbare in parc sau la un suc. pregateste-i o cina roamntica sau macar cumpara-i sau, si mai bine, fa-i prajitura lui preferata. Fa-i complimente de cate ori va vedeti, gen: "ce bine arati azi!, "imi place tricoul tau/camasa ta", "esti dulce, minunat etc", spune-i ca-l iubesti, saruta-l cu pasiune, ia-l de mana in timp ce av plimbati, multumeste-i pentru gesturile dragute care le face fata de tine si spune-i cat de mult te insamna toate aceste lucrui pentru tine.

2 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi fa-i cate un cadoas,na,ce-i place lui, nu stiu!
Spune-i o vorba calda, saruta-l mai des!
Preagateste-i ceva de mancare, fa-i un tortulet, cumpara-i o prajiturica, beti o sticla de vin impreuna!
Na cateva idei ti-am dat!
Bafta! Fundawinking

| Strwberrs a răspuns:

Beti starbucks impreuna sau luati-va chipsuri. Pare banal dar merge foarte bine.