| miriam31 a întrebat:

A-ti putea sa-mi dati niste idei cum as putea sa il incant de fiecare data cu ceva nou pe iubitul meu cand facm dragoste? El este satisfacut la maxim, pur si simplu ma "idolatrizeaza" in pat, imi spune lucruri dragute, si ca nu ar vrea pe alta in locul meu.
Dar as vrea sa-i fac ceva cu ce sa il innebunesc de fiecare data..Cu ce m-ati putea sfatui? big grinbig grin Dau FUNDAA! :*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca tu esti prima daca te idolatrizeaza asa de tare.

| miriam31 explică (pentru darrio2007):

Nuu..nu sunt prima..chiar nu...

Răspuns utilizator avertizat
| TymbarkCo0L a răspuns:

Oral!laughing toti barbatii sunt inebuniti