| emi a întrebat:

Vreau idei, despre cum as putea sa-mi impresionez iubitulhappy(care ma cunoaste foarte bine)Astept idei despre orice, nu obligatoriu despre sex?

Răspuns Câştigător
| daniela_1443 a răspuns:

Vad ca ai primit cateva idei, dar care ai zis ca nu au efect, iti recomand, sa fi asa cum erai cand s-a indragostit el de tine, sa faci gesturile pe care el le adora la tine, sa faceti acele lucruri pe care le faceati candva si sa va aduceti aminte cum era la inceput ca doar cu timpul v-ati mai schimbat.bafta. sa-mi zici ce ai facut.bay.

11 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

O excursie in weekend la munte, departe de oras, de stress, de acum dezvltarea subiectului iti va arata totulwinking
, bafta

| elyssa20 a răspuns:

Buna emi, ei bine eu cred ca esti destul de draguta sa nu fie necesar nimic mai mult de atat sa-l impresionezi, oricum daca insisti cu asta incearca o lenjerie intima cu corset(asta nu mai daca faceti dragoste), o cina romantica in 2 unde sa gatesti tu ceea ce-i place, si ia initiativa in pat, multora le place sa se lase condusi de partenera, sa-l chinui putin pana i te daruiesti, nah chestii din astea, nu sunt eu adepta hai sa-mi pun cercel in limba ca i-a placut ca-l avea fosta, sau tatuaj ca i-a placut la una, sau sa-ti schimbi stilul de imbracaminte. Oricum orice intalnire cu tine ar trebui sa fie inedita si nu ai nevoie de mai mult. Daca te iubeste ce impresii sa mai vrea?
te-am pupat
sa-mi scrii si mie ce ai facut pana la urma.

| emi explică:

Nu locuiesc in Romania allinna, .si tin sa va povestesc ca spectacolele nu-i plac, nici fotbalul(l-am dus fortat pe Santiago Bernabeu)iar cu corsetul sexy am incercat, insa nu-i stilul lui...asa ca este greu de impresionat, si mi se termina ideile de a-l face putin sa ...cum sa zic eu, sa ma vada din nou cu surprindere...
aaaaa, cat despre stilul de imbracaminte, nu prea il intereseaza, plus ca sunt destul de provocatoare, cred.

| emi explică:

@elyssa20, ma iubeste si-l iubesc,(avem si 7ani impreuna), insa mi-ar placea sa-l surprind, pentru ca mi se pare ca sunt prea previzibila pentru el, si cred ca nu mai simte scanteia.intelegi?

| emi explică:

@allinna, eu locuiesc in Alcala de Henares(Madrid)happyDe ce?

| gabriela_7862 a răspuns:

Impresioneaz-o pe mama lui si te asigur ca il vei da pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara bilete la un spectacol, ceva care stii ca ii place. Vrei idei soc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu traiesti in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stiu ce idei sa-ti dau, cel mai mare cadou eu cred ca este ca existi, ai impresia ca se plictiseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l inviti la o cina romantica la malul marii apoi sa-l inviti la tine acasa si cine stie ce mai faceti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un streptease cred eu ca ar ajutawinking
bafta :*!