| oly_7105 a întrebat:

Cum as putea sa incep sa vorbesc cu un baiat care nu ma cunoaste insa eu stiu foarte multe lucruri despre el? Adica suntem in acelasi liceu, si sincer chiar as vrea sa ma imprietenesc cu acesta, pur si simplu imi doresc enorm acest lucru deoarece cred ca imi place enorm de el, si sincera sa fiu vreau mai mult decat o simpla prietenie.straight face

5 răspunsuri:
| anca174 a răspuns:

Fa rost de id-ul lui happy

| MisMe a răspuns:

Pfff.nu imi vine sa cred.si eu are credeam ca prietena mea e singura in situatia asta...straight face e destul de trist.sincer.dar ai putea s a cauti persoane comune.cineva prin care sa il poti cunoaste mai bine.e destul de greu cu genu' asta de intamplari, dar cred ca e un inceput bun, o persoana comunabig grin Bafta:*

| KaTtY a răspuns:

Cauta pe cineva care sa iti faca cunostinta cu el
de aici e simplu...
intra in vorba cu el

| Arsenic a răspuns:

Am sa iti spun cum am procedat eu si a functionat din prima de fiecare data. Ai putea sa intrebi o prietena care e cu tine in clasa sa te ajute pentru asta... Cand esti pe holul liceului si trece el sa faci cumva sa te lovesti de el usor da in asa fel in cat sa observe, tu sa iti ceri scuze si el daca zice " Ah nu-i nimic" sau ceva de genu, tu poti spune" Cum ma pot revansa..." ceva asemanator adica.

| romeo29 a răspuns:

Cand mergi in fata lui fa-te ca te impiedici, dar ai grija sa nu-ti belesti nasul. Apoi vezi tu.