| naturalbeauty a întrebat:

Buna,mi-as dori foarte mult sa ma sfatuiti in legatura cu:

Este un baiat foarte dragut la mine in liceu, este cu un an mai mare decat mine.Nu cred ca ma cunoaste, dar probabil a auzit de mine.Imi place foarte mult de el, dar nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el.Il vad foarte rar,in pauze din cand in cand, cand plecam acasa il mai vad in curte.Nu am niciun prieten sau cunoscut mai apropiat, care sa ii fie coleg sa ma mai duc la ei in clasa.Nu stiu ce sa fac:'(...Nu as vrea sa ii scriu pe vreun site de socializare, deoarece vreau sa il cunosc in realitatehappy...Va rog muuuult ajutati-ma....mai intai as vrea sa iau legatura cu el, sa ma imprietenesc si pana la urma sa am o relatie cu el..cu l-as putea cuceri?happy. ...Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Fa-ti drum pe acolo pe unde umbla el in pauze. Cand il vezi, te uiti in ochii lui si cand se uita la tine ii zambesti. Daca esti mai tupeista, te duci si te prezinti. Daca esti si mai tupeista, ii ceri sa te invite undeva sau sa te conduca acasa. Daca te place cat de cat, dupa asa ceva o sa fie al tau.

1 răspuns:
| naturalbeauty explică:

Sunt foarte tupeista, dar in acest caz mi-e frica sa nu fiu ignorata...sau luata de proasta.Dar iti multumesc pentru raspunshappy