| incolorinviatata9 a întrebat:

Ce as putea face ca sa se indragosteasca un baiat de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu trebuie sa faci nimic, totul vine de la sine, dar totusi incearaca sa te machezi asa finut, sa poti hainutze dragute, dar cel mai important e sa fii tu insuti happy

4 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Nu trebuie sa il faci tu sa se indragosteasca de tine, o va face el.
Tu trebuie sa fii tu insuti. Intai vorbeste cu el, fii o bune prietena de-a lui, petrece timp cu el si totul va veni de la sine.
Bafta!

| Zabbyel a răspuns:

laughing sa mi te rogi ca sa se intample o "minune"

| oBuburuză a răspuns:

Nimic, nu merita dar daca vrei poti incerca schimbarea garderobei, parului si sa fi mai feminina sa te dai cu parfum in fiecare zi sa fi distrata si cu capu pe umeri asa o sa intorci capete.

| Elena00100 a răspuns:

Pai tu nu poti face nimic acel sentiment vina de la el... big grin