| Seiko98 a întrebat:

Cum as putea sa m-a dau la o fata pe care o plac dar cred ca si ea ma place?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui mana pe picior si o masezi asa incet de sus in jos. si o intrebi fel de lucruri ''cmf, hai sa iesim undeva doar noi doi.''. Hihi, din asteawinking crede-ma mergehappy

| Seiko98 explică (pentru anonim_4396):

Si dacă mai primesc si o palma ce fac laughing?

| Buresbista123 a răspuns (pentru Seiko98):

Te culci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seiko98):

Aiurea ce fek de fete ai prin jur si tu man... haha. Nu cu o palma dar usor iti ia mana d epe picior pentru ca atunci cand saruti pe cineva pe neasteptate sau uite asa pur si simplu o mangai pe picior femeile majoritatea sau fetele ca dupa o anumita varsta nu se mai pune manuta pe picior... se simt desconsiderate, nu stiu de ce parca ar fi sute de tipi in limba dupa ele nici decum un baiat simplu care te place, nu le inteleghappy infine tu incearca sa faci asta intr-un mod cat mai subtilwinking

| TimoTimo a răspuns:

In primul rand ar trebui sa inveti limba romana. Fetele nu vor agramati.

| Luizamc a răspuns:

In primul rand, scrie corect "ma". Va fi cucerita de corectitudinea scrisului tau☺️
In al doilea rand, la o fata nu te "dai". Poti sa intri in vorba cu ea si o poti chema la o întâlnire intre amici. Daca ti vrei sa ai o relatie cu ea, o poti duce acasa si sa o Săruti in fata casei, dar ai grija la parintii ei