| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat care are perietena mi-a spus ca ma place, si nu o data(si mie imi place de el)... ce credeti despre asta? si cred ca i-am dat si eu de inteles ca il plac, dar cum as putea sa il fac sa ma placa si mai mult?

5 răspunsuri:
| jimiciu a răspuns:

Eu cred ca tipu vrea doar sa tio' un pic si atat nimic mai mult, asta pentru ca are prietena.Cel mai bine stai de vorba cu el si vezi ce vrea daca vrea sa stea cu tine sau doar o aventurahee hee)

| hippy16 a răspuns (pentru jimiciu):

Mi-a spus ca atunci cand se desparte de prietenasa o sa fim impreuna laughing si asta mi se pare o porcarie, sinceroh go on dar da si unele semne ca m-ar place.

| jimiciu a răspuns (pentru hippy16):

Acum nu stiu ce sa iti zic tu trebuie sa iti dai seama daca baiatu este serios si vrea o relatie serioasa cu tine sau nu.Incearca sa te combini cu el daca va placeti atat de mult.

| Crisu a răspuns (pentru hippy16):

Nu, nu se face asa ceva. Daca vrea sa fie cu tine, se desparte de ea. Nu trebuie sa te ti tu dupa el.

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Daca te place deja nu mai e nevoie de mai multhappy Da tr sa-i dea papuci aleia daca nu te place... Daca te place... Poate zice la mistothinking