| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma apropii de o fata avand in vedera ca nu prea povestesc cu ea decat cu ocazii speciale?

Răspuns Câştigător
| razvanel_5766 a răspuns:

Honey, te contrazic!
Daca el are de exemplu 9-10 ani, merg doar ei doi la un suc?!
Parerea mea este ca tu, Florin, sa incerci sa te apropii, sa te imprietenesti cu ea.Atunci, fiind prieteni, o sa aveti mult mai multe subiecte de discutat si, daca iti place de ea, incerci sa te apropii de ea, adica sa o atingi un pic cu mana ta pe mana ei si sa vezi cum reactioneaza ( daca zambeste o prinzi increzator ), diferite chestii!
Sper ca te-am ajutat!
fundita?happywinking

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Am inteleg...laughing
Deci toata lumea iti va zice sa te imprietenesti cu eawinking
problema e cum te imprietenesti cu ea
Simplu! Gasiti subiecte comune adica ceva care iti place si tie si ei ca sa aveti ce vbwinking

| Honeybunny a răspuns:

O inviti la un suc

| Honeybunny a răspuns:

Ce sa zic, n'am valoare