| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Cum as putea sa ma razbun pe un baiat..adica el ma place pe mine si pe cea mai buna aprietena a mea si noi vrem sa ne batem joc de el. Eu l`am mintit ca il plac si el vrea sa ne intalnim maine ca sa imi demonstreze ca iubeste. Am nevoie urgenta!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De ce sa-ti bati joc de cineva care te iubeste, cu toate ca tu nu-l placi.Tu daca ai fi indragostita lulea de cineva si te-ar injosi tot asa, cum ar fi?

| Olivia28 a răspuns (pentru onasis1961):

Pentru ca si el si-a batut joc de mine cand am stat cu el..si in schimb el ..place pe cate o fata in fiecare saptamana..deci

| InTell a răspuns:

Nu te duci manie laughing.