| VunkyTory a întrebat:

Imi poate spune si mie cum pot sa ma razbun pe un baiat? P.S.(El a facut misto de mine)

8 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Ignora l. arata i cine e sefa...laughing.da te si pe langa alti baieti, baga i in seama si pe el evita l. asa il va durea. si ma gandesc ca poate intr un fel il atragi de a facut gestul ala. acum nu stiu ce sa zic.

important e sa te arati indiferenta si arati ca nu te afecteaza pentru ca asta il va deranja cel mai tare kiss.

succes si asteptam raspuns laughing.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Cea mai buna arma a razbunarii este indiferenta si evitarea totala a persoanei care iti face rau.

| Maomau a răspuns:

Cel mai mult il va durea daca nu il vei baga in seama!
Faptul ca a facut misto din tine trebuie sa te lase indiferenta, pentru ca numai un badaran nespalat isi bate joc de o domnisoara! Asa ca nu ai motive sa-l bagi in seama, fie si pentru ca tu nu te cobori la nivelul unui troglodit idiot...nu-i asa?

| Almássy a răspuns:

Nu te cobora la nivelul luiwinking ia-l la misto cand ai ocazia gen:uite ba si asta... sau cand face o greseala sa iti bati joc de el.
Hapyy new year!

| xFakeSmilex a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa nu ii dai atentie. Se va satura, si nu va mai continua.

| lilith666 a răspuns:

Pai poti sal ranesti atat fizic cat si pshihic dar daca vrei razbunare ranestel moral leagate de sensibilitatea lui sper ca te-am ajutatbig grin

| raimbowfly a răspuns:

Pai sa vedem poti sa il ademensti cu niste farmece si sa ii furi telefonul sau sa ii pui ceva in mancare sau bautura si dupa... o sa iti fuga printre degete razbunare placuta! happy

| fischerr a răspuns:

Il bati :