| Catalina01002111 a întrebat:

Cum aș putea să scap să nu mai fiu persecutată de fostul meu logodnic? Efectiv mă hărțuiește și pe lângă asta, mă șantajează că dacă nu mai fac cu el pentru ultima oară sex, îmi zice că are nu știu ce poze și filmări compromițătoare și că (în mintea lui) va râde tot orașul de mine, ținând cont că sunt o fată educată, dintr-o familie foarte respectată și cu studii superioare și chiar nu aș vrea să-mi stric imaginea și numele la mine în oraș, deoarece țin la imaginea mea și mă respect îndeajuns. Vreau doar să-mi spuneți ce aș putea face astfel încât să-l ^liniștesc^ pe acest idiot care mă exasperează cu insistențele și cu amenințările lui de doi lei... Probabil că îi e ciudă că am făcut-o o singură dată cu el și că l-am făcut de râs în oraș că o are de 10 cm și de atunci se simte frustrat. Aștept un sfat din partea voastră, dragilor happy

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

ȘI doar pentru atâta te=ai despărțit de el, pentru că odată, sub presiunea de a performa la test a fost mai puțin în formă? Că bănuiesc că are și calități din moment ce ai acceptat să fii logodnica lui. Era mai deștept dacă asculta de planul Creatorului și să nu faceți sex decât după căsătorie, fiind relaxat ar fi avut cu siguranță performanțe mai bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cadrul Politiei exista compartimentul care cerceteaza si rezolva problemele privind infractiunile la viata sexuala, inselaciunile, falsurile, minori si moravuri. Depui o reclamatie in care mentionezi tot ceea ce iti face nemernicul si daca ai probele cu care te santajeaza. Multa sanatate!

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te hotarasti. Esti adolescenta sau esti cu studii superioare?
In alta intrebare bagai de adolescenta si de anul 1 la facultate.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu ce e mai trist, că ai fost logodită cu el, sau că ai ajuns să fii logodită cu un bărbat și ați avut doar o partidă de sex? Serios, cum ați ajuns la logodnă și doar o dată în pat? Una peste alta, mergi la poliția, asta se face în cazuri de hărtuire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce oameni. Și ala-i idiot, da nici tu nu ești mai bună.

Nu te-a învățat nimeni, că dacă te joci cu focul te arzi. Nu toți bărbații sunt normali la cap, draga asta macar e cat de cat okey. Bine că n-ai prins unu care îți tăia gâtu jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Dacă te repsectai îndeajuns nu ai fi ajuns în situația asta, corect?

Deci tu l-ai atacat prima și acum te ataca si el.

Sfatul cel mai inteligent in opinia mea ar fi să încerci să faci pace cu el, simplu!

| Bariel a răspuns:

Estiu un exemplu pentru femeile care sunt omorate de iubiti lor "Fara Motiv". Nu ar fi trebuit sa faci asta, este evident ca omul vrea razbunare daca este adevarat ce ai spus. Totusi nu cred ca are materiale intime cu tine daca spui ca ai facut o doar o data

| Pantagruel a răspuns:

Plangere la politie sau ii platesti cu aceeasi moneda.

Eu l-as ignora.

| servusss a răspuns:

Esti educata doar in mintea ta, in realitate esti doar imatura. Depune plangere la politie daca nu te lasa in pace.

| NelixReus a răspuns:

Pai meriți