| Carabush a întrebat:

Buna dragilor! as cam avea nevoie mare de ajutorul si creativitate voastra. Pai treaba sta cam asa, in 3 saptamani am bancheul de sfarsit de clasa a 8-a si am doua probleme...
1. Nu stiu cum mi-as putea organiza caietul de amintiti. M-am gandit la ceva cu intrebari de genul : " Am gresit vreodata ata de tine? ". As avea nevoi de idei.

2. De la inceputul semestrului 2, colegii mei si cu mine ne-am stors creierii in speranta ca vom gasi ceva deosebit pentru sfarsit... Si tot ce am putus gasi a fost un amarat de colaj idiot pe cre l-au mai facut si alte generatii bla...bla Poate ma puteti ajuta :*

Multumesc anticipat si astept cat mai multe idei si pareri ( Pt cel mai bun raspuns dau fundawinking

2 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

1. Intrebari:
- Ce parere ti-ai facut despre mine in acesti ani?
- Ti-a Facut placere sa fim colegi?
2. Puteti sa va faceti niste tricouri (cu poza clasei voastre)pe care sa le purtati la scoala, iar prietenii vostri din scoala sa va scrie un mesaj pe el ca sa-l aveti ca amintire.

| aaana a răspuns:

La 1 ai putea sa pui cateva poze de marime medie cu voi din clasa a5a daca ai (din excursii, sau alte activitati) sau mai poti pune ghicitori, rebusuri, sau ceva gen stiati ca.