| gaby37 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc rapid am 13 ani si 50 de kg si as vrea sa ajung macar la vreo 35-40
PS:Fac sport in fiecare zii dar nu prea merge si nu mananc mult pe zi

2 răspunsuri:
| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Mama frate ce intrebari ailaughing(nu asta, in general)

| deliaionela a răspuns:

Gaby fa mult sport si mananca legume si fructe si cat mai putine dulciuri. nu mai manca obisnuestete sa mananci sanatos si un iaurt pe zi e buna pentru a slabi si ooho prea putin 35 de kg. eu am 16 ani si am 40 kg si eu am fost ca tine mancam mult si m-am ingrasat amoi am facut sport si am mancat sanatos si am slabit