| kilio a întrebat:

Cum as putea sai cuceresc inima uinei colege din clasa de la mine?

Răspuns Câştigător
| Alice1719 a răspuns:

Pai, pentru. ca sunt fata stiu!:p unei fete ii place sa ii dai atentie, sa ii vb. des, sa o ajuti la orice...

3 răspunsuri:
| DanielRuth a răspuns:

I-ti recomand sa nu te combini cu colege de clasa... restul depinde de tine.

| Mihai_7107 a răspuns:

Frate tare este greu asta. Eu tot am apelat la ajutor fix cu continutul acesta! La tine este mai greu este colega cu tine! incearca sa ii faci lucruri placute Daca e mai slaba la invatetura cu atit mai bine straduite sa o ajuti peurma daca ea cu ceva te ajuta in privinta scolii alta zi ofera-i o ciocolata in semn de multumire si asa mai departe... Iar intr-o buna zi cind o sa ai multa putere in tine spune-i asta dar daca e greu fata in fata scrie mesaj numai ca dupa ce o sa ii scrii mesaje foarte greu o sa iti fie sa te apropii de ea asa ca incearca TU! SUCCES FRATE stiu precis tiai da tu intrebarea de ce nu fac si eu asa. E mult mai usor sa dai sfat cuiva decit sa faci tu singur! E greu asta dar spor la munca frate! Daca te va refuza sa nu te superi asa e cu ele foarte greu!

| yoyo_5996 a răspuns:

Ajut-o la teme la teste. si asa va prinde putin drag de tine, dupa invit-o in oras la film la patinoar si asa poate o sa se indregosteask d tine
la orice fata ii place sa fie rasfatatablushing)