| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea "scapa" de un baiat? Suntem fosti si el are sentimente fata de mine... Eu totusi nu as vrea sa ii ranesc sentimentele(sa scap de el intr-un mod mai delicat).

5 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hei! Oricat de "delicat" vei incerca sa-i spui ca nu mai vrei nimic, tot va suferi si asta pentru ca tine la tine. Poti incerca sa vorbesti calm cu el, sa gasesti cuvintele potrivite si sa-i explici de ce nu mai simti la fel cum simteai candva. Spune-i adevarul desi acesta doare.
Succes! happy

| bassmusic a răspuns:

II explici frumos ca nu mai vrei sa fii cu el din N motive. Bafta

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Miine voi pleca cu colegii la o cafenea, imi place un coleg si as vrea sa stau cu el. Fostul mi-a zis azi ca poate veni si el la cafeneaua aceasta, dar eu nu vreau sa-l vad. Nu i-am dat nici o speranta pentru ca nu-mi place, cum trebuie sa ''sune'' aluzia ca el nu trebuie sa fie acolo?

| angellswig a răspuns:

Uite, n-ar trebui sa-l faci sa suferem, crede-ma ca este foarte urat.
Dar eu te inteleg ca poate te enerveazawinking Asa ca incerca sa-i explici frumos, sa-l iei la o discutie intre 4 ochi ca sa nu se simta prost, si incearca sa-l faci sa te uite gasindu-i o iubita happy
Nu stiu ce sa-ti zic, eu ti-am raspuns la intrebarea pe care ai pus-o, dar eu in locul tau nu i-as zice nimic :*
Multa bafta!

| Butnariu_Bogdan_1980 a răspuns:

Poti sa ii spui ca are un loc special in inima ta dar nu pentru iubit, doarca prieten foarte foarte bun