| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa ii spun unui baiat ca nu il iubesc fara sa ii ranesc sentimentele?

Răspuns Câştigător
| Saulea a răspuns:

Buna! Uite ce trebuie sa faci! Incearca sa vorbesti cu el cat mai frumos si, sa-i spui ca nu ai sentimente pentru el.Incearca fara sal ranesti si spune-i ca-ti pare rau:*winking ...Bafta!:*

3 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Imi pare rau, dar eu nu pot simti acelasi lucru pentru tine. Am incercat, dar nu s-a putut.

| Aditzaaaa a răspuns:

Ce intrebare laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru Aditzaaaa):

Shh,era de atunci cu "stii tu cine" oh go on da` vad ca nu e posibil