| steluta_7203 a întrebat:

Cum as putea seduce un baiat?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

In cazul asta trebuie s-a cam ai rabdare ca sa fii sigura de reusita. Pentru ca trebuie sa te cam "joci". Sa fii naturala, dar in acelasi timp sa fii atenta la fiecare gest si deta; iu; sa zambesti si sa fii serioasa; sa-i dai speranta dar sa-l ignori; sa fii sclava lui dar sa-l domini. Fii proaspata si zambitoare.

13 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Poarta-te natural si vei s-ar putea sa reusesti.

| Elena1234456 a răspuns:

Ii zambesti si intri in vorba cu el.

| Barajag a răspuns:

Nu vad de ce nu ai putea sa seduci un baiat, atata timp cat esti dragutabig grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Prin stil si eleganta etalate intr-un mod cat mai natural si dezinvolt! Prin felul, dar mai ales cat si ce vorbesti!

| steluta_7203 explică:

Spun pentru toti poza din avatar e a mea.

| iverson a răspuns:

Daca tu esti tipa din avatar, n`ar trebui sa ai probleme cu seductia

| radu01 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza e suficient sa te bagi in seama cu el laughing

| adalove25 a răspuns:

Date la el

| teomoto a răspuns:

Fi sincera, fi reala, fi asa cum esti si vei avea succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu armele din dotare smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin curaj, putin tupeu si 90% incredere ca faci ceea ce vrei cu adevarat. Nu uita ceea ce faci acum este o saminta din care va rasari dupa chip si asemanare, mai tirziu. Cauza si efect

| adryano_3550 a răspuns:

Cu vestimentatia care o ai sigur il seduci smug