| Tzucu a întrebat:

Cum as putea trata cosurile
dau funda
happy

9 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Du-te la dermatolog happy

| piktor a răspuns:

Pentru inceput nu face nimic cu fata o saptamana. Adica spala`te dimineata si seara cu sapun de ala pentru bebelusi si atat. Nu strangi cosurile, nu atingi fata restul zilei, nu dai cu creme, nu machiaj
O sa dispara de la sine.
Eventual in loc de sapun poti sa iti cumperi un gel de curatare. E destul de ieftin si il poti folosi si dupa ce scapi de cosuri.

| oana_4978 a răspuns:

Primul pas : du-te la un dermatolog ca altfel poti lua tratamentul gresit si atunci nu iese bine

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Lasa`le sa creasca mari si dupa dai cu unghia si se iawinking

| Heliodor a răspuns:

Dermatolog, cel mai recomendat
nah, conteaza tipu de ten, activitatile hormonale, alergi si multe altele

| Mihaela a răspuns:

Skinoren-la farmacie.
Mibazon[se gaseste la farmacia veterinara, e foarte bun].
funda?

| Bubbles a răspuns:

Dac ti-au iesit multe cosuri inseamna ca ai acnee si eu mi-am tratat-o cu zineryt poate merge si la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel mai potrivith e dermatologul Dar daca vvrei ceva care i. a functionath prt mele sunt ZINERIT sau chestia cu ceaiul de musetzel beahlaughing acum nu stiu care o sa mearga dar surorii mele i. a functionat cu ZINERIT succes Fundiz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu argila. se gaseste la farma sub forma de pliculete. sunt ieftine.
argila aia o poti prepara in mai multe moduri pentru diferite afectiuni pentru fata cum ar fi tenul uscat, deshidratat. In functie de asta, argila se prepara cu diferite lucruri din casa(apa, suc d lamaie, suc d porto)