| Mihaela_9625 a întrebat:

Cum asi putea sa il excit in public?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Hmm laughing depinde si de baiat...

hai sa zic.
1. iti musti usor buzele, privindu-l excitant
2. te mangai usor pe unde crezi tu ca e mai bine laughing
3. te mai apleci si tu prin fata lui
4. incerci sa ii descoperi punctele care il excita pe el. si sa faci acel lucru!
funda?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa prostia la o parte si in public fi mai civilizata nu demonstra lumii ca esti un animal.

| thereforyou a răspuns:

Why would you do that?

| simiiii a răspuns:

Hai bunaa`! mai dar ai ganduri mari mah`rolling on the floor). buh fata stai drk quminte il faci p ala de rash acolo rolling on the floor si poate te trezesti si cu un pumn in ochii asa ca sa-ti dea o nuantza de fard nu de althabatting eyelashes Excital si tu acasa, in dormitor, cand steti singuri nu in public cand e toata lomea in jurlaughingbatting eyelashes

| Simona a răspuns:

laughing

@SingurToataViata...foarte bun raspuns...iti dau si inteligent!

| ruginiz a răspuns:

Saracu ce te-a nimerit. prinde-l de p... icior

Răspuns utilizator avertizat
| redfox a răspuns:

In cazul in care sunteti inconjurati numai de grupul vostru de prieteni e destul de simplu. Daca este vara incearca sa-i bagi mana rece pe spate, daca este iarna nu face asta pentru. ca te va injura laughing. Maseaza-l usor cu buricele degetelor in par, la ceafa; nu il va excita dar il va face sa se simta destul de bine. Mushca-l de ureche incet si saruta-l tot acolo asta sigur il va excita; incearca aceeasi lucru si pe gat si chiar si pe buze ( unora le place sa fie muscati de buza, de limba) dar nu fi prea dura. Saruta-l cat mai senzual. Funda? puppy dog eyes

| MilioaneDeVise a răspuns:

Mai bine excital cand sunteti numa voi 2 laughing
ce motiv ai avea sa-l exciti in public`?laughing

| reflex a răspuns:

Buna intrebare "de ce ai face asta?"