| IubesteEa a întrebat:

Cum ati dori sa fie persoana iubita? ati avut iubiti? cati? la ce varsta? va ti sarutat? cum s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| Alëxa_9778 a răspuns:

Nadi intreaba:
Cum ati dori sa fie persoana iubita?

Alexandra raspunde:
Persoana iubita trebuie sa fie : intelegatoare, educata [din punct de vedere moral], mai inalt ca mine, dragut cat de cat ( frumusetea conteaza intrt-o relatia, din punctul meu de vedere 40%.) [ din punct de vedere fizic].

nadi intreaba:
ati avut iubiti?

Alexandra raspunde:
Da am avut. Si inca am.happy

nadi intreaba:
cati?

Alexandra raspunde:
Aproximativ 6.

nadi intreaba:
la ce varsta?

Alexandra raspunde:
Pai :
-2 la varsta de 13 ani.
-4 la varsta de 14 ani [dintre care al patrulea este si acum prietenul meu, am 15 ani]

nadi intreaba:
va ti sarutat?

Alexandra raspunde:
Poate pare stupid, dar cu unul dintre ei NUlaughing. Motivul? Nici eu nu stiu. Am fost impreuna doar 2 zile. Nici nu stiu de ce am acceptat sa fiu prietena lui. [p.s. cea mai scurta relatie a mealaughing]

nadi intreaba:
cum s-a terminat?

Alexandra raspunde:
Cum sa se termine? Foarte normal la toate cele [aproximativ] 6 relatii : Nu mai vreau sa fim impreuna pentru ca... [ii faceam o lista lunga de il oboseam de tot si gatalaughing]

La ora actuala am un prieten la care chiar tin.
Aceleasi intrebari si pentru tine: Cum ati dori sa fie persoana iubita? ati avut iubiti? cati? la ce varsta? va ti sarutat? cum s-a terminat?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-mi pot face aici autobiografia, iubita...Ar trebui sa scriu cateva carti!

| lolly a răspuns:

Persoana iubita (ideala pentru mine) sa fie : dragut la aspect (nu printz neaparat), sa aiba un suflet bun:X, sa fie putin timidbig grin, iubitor, afectiv, si fidel. si sa stie sa aprecieze ce are:X (adica pe mine)laughing Am avut primul prieten la 13 ani pe cls 7 tongue s-a terminat dupa 2 lunilaughing l-am urat de arunci da na trecetongue

| IubesteEa explică:

La multi ani georgi

| Aly122 a răspuns:

Pai.sa fie dragutz.sa nu fie fustangiu.da am avut 3 iubitihappy...primul iubit a fost la 13-14 ani.da ne-am sarutat.si cu unul dintre ei s-a terminat foarte prost.deoarece el mai umbla cu 2 fete.si eu chiar l-am iubit.winkingda asta e:*

| georgi_7403 a răspuns:

Eu mi-as dori ca persoana iubita sa stie ce vreau chiar daca nu ii zic. sa arate bine si sa fie fidel.
da am avut 2. acum sunt cu al doilea. primul la 14 ani si al doilea adica cu care sunt acum la 15. am stat cu primul un an de zile dar nu a fost chiar asa de placut. oricum e foarte frumos sa fi cu cineva. te face foarte fericita. da sigur ca m-am si sarutat cu ei. daca nu, asta insemna ca nu sunt cu ei. e o perioada foarte frumoasa aceea cand te indragostesti. pentru ca al doilea chiar m-a impresionat. foarte frumos... cum s-a terminat? cum sa se termine? cu primul foarte civilizat. amandoi am vrut sa ne despartim. acum am 15 ani si cateva luni. fac 16 pe 22 septembrie.