| alexutza003 a întrebat:

Ce iubiti cel mai mult la persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Totul.
Dar daca ar trebui sa aleg ceva ar fi modul in care gandeste, actioneazahappy
Iar fizic zambetul deoarece atunci cand zambeste are gropite si e atat de adorabillove struck

Frumoasa intrebarea, multumesc ca m`ai facut sa ma gandesc la el din nou, cred ca pentru a mia oara astazihappy

>big grin

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Totul.

| agentulagent a răspuns:

Imi iubesc sotia pentru ceea ce este. Iubesc totul la ea

| olinka_1152 a răspuns:

Iubesc totul la el,pentru ca e jumatatea mea si nu ar exista lucruri care sa le iubesc mai putin la el, tot ce e frumos e legat de el, iubesc ca ar da totul pentru mine...si reciproc si de asta am devenit nu de mult sot si sotie.

| Evangeline a răspuns:

Cel mai mult.cel mai mult. faptul că mă simt în siguranţă în braţele lui.

| DenisaDenisuk a răspuns:

Totul ( il cunosc de la gradinita )love strucklove struck

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Totul.cand iubesti pe cineva ii vezi doar perfectiunile nu si defectele:X

| 凸florina凸 a răspuns:

Ca ma intelege.

| loveeclub a răspuns:

Pai tot iubesc la el dar cel mai mult cum se comporta:X:X il ador