| RosaliaOriginala a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati constata ca partenera voastra este de fapt transgender si are "penis", in timpul actului sexual?

Banuiesc ca s-au intamplat cu siguranta astfel de cazuri, lumea e mare.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

As muri de ras dar aș lua acadeaua în gura sa văd cum e

| ywar a răspuns:

De mai mult timp am permis de port arma.

| blackann a răspuns:

Testeaza-o, cumetre, in anus. Ce poa' sa fie rau?
Tie chiar s-ar putea sa-ti placa, bro.

| Robert2526 a răspuns:

Cum ai putea ajunge "in timpul actului sexuala" fara sa iti dai seama ca ala are penis. Vezi si tu cand se dezbraca cel tarziu... iti ceri scuze, spui ca nu poti continua si pleci acasa.

Asa ceva nu cred ca se poate intampla dar cine stie. Am un prieten gay care a agatat ceea ce credea el ca e un tip si cand au ajuns in camera era femeie laughing)

| ArthurMorgan a răspuns:

Sinceritatea este importantă în timpul actului sexual. Știa că bărbatul vrea o femeie și nu un bărbat. Trebuia discutat de acest lucru de la început. Nu este deloc rușinos să părăsești partenerul din acest motiv. Dragoste nu se poate cu forța.