| maria999 a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubitul/a v-ar trimite mesaje de pe un alt numar sa vada cum reactionati? Ce ati spune?

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Astea sunt copilarii. Un baiat serios, bagat intr-o relatie serioasa nu ar face asta. Trebuie sa fii prea prost.
Iar o fata care si-ar iubii iubitul, nu ar vorbii cu un oarecare. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Numai persoanele care sufera de dezechilibru psihic si delir incipient fac lucruri de genul asta

| neutrino a răspuns:

I-as spune ca este cel putin nesimtit/a si as rupe relatia.

| Doub a răspuns:

Ca e un mare fraier.

| SkyPilot a răspuns:

Spune-i iubitului ca testele negandite (sa sa nu folosesc alt cuvant) pot duce la certuri si strica o relatie. Intreaba-l ce ai facut de nu are incredere in tine. Scutura-l un pic, dar nu il certa prea tare. Si acum ca stii cum te simti, invata si tu lectia happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde ce fel de mesaje imi trimite. Daca trimite cateva mesaje pentru ca nu are posibilitatea atunci sa trimita de pe telefonul ei, nu e problema.
Dar daca trimite de pe alt numar mesaje de amor, sa zic asa laughing), hmmm, ce pot sa spun..depinde, daca ar fi o gluma cred ca as gusta-o, daca nu, ar fi o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa intrebi; tu esti ala cu care am iesit aseara, sau acum 2 seri? sa vezi reactie haioasa atunci. fii mai vicleana

| edit28 a răspuns:

Ca e prost.

| Innsbruck a răspuns:

Ciudat.Ce insemna asta? E copil de 11 ani sau ce?

| RoseBlack01 a răspuns:

M-as gandi ca n-are incredere in mine sau vrea sa-si bata joc. Logic, nu? Normal ca m-as supara pe el si ar interveni o mica cearta.