| inflicted a întrebat:

Cum ați reactiona daca prietenul vostru ar zice sa nu purtați o anumită bluza sau fusta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice ca nu se imbraca el. Te imbraci cu ce iti place tie si nu ce place altora. E viata ta si e imaginea ta ce apare in public. Nu te lua dupa parerile altora, nu toata lumea e creator de moda sa poata comenta cum te imbraci.

| Violleta2022 a răspuns:

L-as invita sa-si vada de drum!
Mie nu mi-a interzis sotul niciodata sa nu port ceva, dar nici nu as accepta asa ceva.
Este lipsa de respect pentru mine, sa-mi impuna el cu ce am voie sau nu sa ma imbrac.
Suntem partneri de viata, nu sluga si stapan, aceeia au murit acum 100 de ani.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

M-as supune. carnatul e zeul meu

| sofisis a răspuns:

Eu in general tin cont de parerea sotului meu in materie de vestimentatie. Cand merg la cumparaturi si ma probez, el aproba sau dezaproba in functie de cum imi sta haina respectiva.