| inflicted a întrebat:

Cum ați reactiona daca prietenul vostru ar zice sa nu purtați o anumită bluza sau fusta?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

M-as supune. carnatul e zeul meu

| Violleta2022 a răspuns:

L-as invita sa-si vada de drum!
Mie nu mi-a interzis sotul niciodata sa nu port ceva, dar nici nu as accepta asa ceva.
Este lipsa de respect pentru mine, sa-mi impuna el cu ce am voie sau nu sa ma imbrac.
Suntem partneri de viata, nu sluga si stapan, aceeia au murit acum 100 de ani.

| sofisis a răspuns:

Eu in general tin cont de parerea sotului meu in materie de vestimentatie. Cand merg la cumparaturi si ma probez, el aproba sau dezaproba in functie de cum imi sta haina respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice ca nu se imbraca el. Te imbraci cu ce iti place tie si nu ce place altora. E viata ta si e imaginea ta ce apare in public. Nu te lua dupa parerile altora, nu toata lumea e creator de moda sa poata comenta cum te imbraci.