| Biancanightcat a întrebat:

Hey! Fetelor ce a'ti face sau cum a'ti reactiona cand prietenul vostru va zice ca merge la mare numai cu baietii? sunt pusa si eu in situatia asta si vreau mai multe raspunsuri plssad:*...mersi

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Eu zic sa te desparti de Cristea ...neaparat!

| carpediem a răspuns:

Sti de ce se duc "doar" baietii fara remorca. Cand se intoarce spune-i ca plecati doar voi fetele si nu-l mai cauti ca si cum esti plecata. Arata-te indiferenta la alegerea lui.

| Biancanightcat explică:

El a plecat joi si eu de joi mi-am inchis telefonul si azi am aprins telu si nici un msj nici un apel de la el nu am avut.imi fac fel si fel de griji, imi pun fel si fel de intrebari nu stiu imi e teama sa nu il pierd il iubesc prea mult