| marina20658 a întrebat:

Voi cum ati reactiona, si ce ati face in aceasta privinta... Daca o fata se da la prietenul vostru, dar prietenul nu raspunde la flirturile fetei? sau doar se da la el. Va rog ajutati-ma happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca o fata s ar da la prietenu meu si acesta nu i ar raspunde flirturilor sincer nu as face nimic pentru ca asta inseamna ca tine la mine si pot avea incredere in el in aceasta privinta dar daca ar raspunde flirturilor atunci situatia s ar schimba bineinteles, si acum spun ce am facut in cazu asta pentru ca asta mi s a intamplat odata acum cativa ani...lui i am tras o palma si m am certat iar pe,, cuconita,, am ars o,, din greseala,, cu tigara, bine acum in prezent nu stiu ce as face pentru ca m am mai maturizat

| RobyK2 a răspuns:

Daca tipa se da la prietenul tau iar acesta nu ii raspunde la flirturi esti pe maini bune! Tipul fie chiar tine la tine, fie chiar nu vrea sa aiba de a face cu tipa respectiva. Nu intervenii intre ei, nu ai de ce, el se descurca si singur.

| LadyVanilla a răspuns:

Pai... Ceva asemanator mi s-a intamplat si mie acum ceva timp. si tin sa-ti spun ca eu am reactionat foarte urat. Am asteptat-o pe tipa la liceu si i-am cerut o explicatie apoi am luat-o la cateva palme + tras de par. Ma rog, nu te sfatuiesc sa faci asa, dar eu asa am reactionat. Succes :*!

| BluuRigard a răspuns:

Daca tu chiar tii la prietenul tau si el nu raspunde la flirturile tipei nu ai de ce sa te ingrijorezi, il poti ruga doar sa nu mai vorbeasca cu acea tipa respectiva si sa i'o spui intr'un fel in care sa nu creada ca il tii in lesa si ca nu are voie sa vorbeasca cu alte fete.Succes!