| meinteil a întrebat:

Cum ati reusit voi(baieti si fete) sa va gasiti pe cineva?
Eu unul ma simt singur nu am cu cine vorbi au fost persoane care au vrut sa vorbeasca cu mine insa sincer am fost panicat sa am incredere in acele persoane acum sincer as vrea sa pot vorbi din nou cu cineva insa am respins pe toata lumea si nimeni nu ma mai vrea.
Treaba e ca nu stiu sa ma port am patit atat de multe lucruri rele cu ele incat cand vad fete ca se poarta frumos spun ca au un interes la mine multi imi spun ca gresesc dar sincer am uitat sa ma port cu oamenii si mai ales cu fetele, femeile. sad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant calator pe 12 roti baiete. Unica femeie care ma intelege e tiru si ofera caldura, un pat bun, calatorii prin europa si alte minuni pamantesti. Am un DAF cu scaun de toata jena ca e tare dar ma duc la alta firma si prind mercedes sau volvo o noua nevasta ca sa faci. Lumea e imputita sa stii nu mai stii in cine sa ai incredere, ma simt mai bine singur pot zice

| mentholinks a răspuns:

Dar ce ai tu asa pretios de toate au un interes la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Elena9328 a răspuns:

Și eu am uitat multe.
Dar cu siguranță va exista în lumea asta un om sa te iubească așa cum ești. Răbdare!

| UneRencontre a răspuns:

Hm, ceva asemanator mi se intampla si mie. Am cunoscut multa lume si nu le-am prea acordat atentie si acum ma simt singura. Nu trebuie sa astepti sa vina cineva sa te iubeasca asa cum esti. Trebuie sa fi o persoana de care s-ar indragosti oricine. Prin actitudinea si inteligenta ta. Pana la urma frumusetea e trecatoare, sti? E mai important sa fi respectuos si comic, sa iti intelegi partenerul si sa-l sprijini in momente grele nu sa-l critici (eu am gresit mult la punctul asta, nu stiam cum sa pretuiesc pe cineva). Ai incredere in tine pentru ca nimic nu poate iesi rau! Gandeste-te, sunt atatea persoane in lumea asta incat nu putem sa-i placem pe toti, nu putem fi perfecti si din asta daca "gresesti" nu inseamna ca esti pierdut doar pur si simplu ca nu era aleasawinking Haide, viata e frumoasa asa cum e trebuie doar sa o gadilim un pic.

| Guys a răspuns:

Prin asta trec si eu