| iasmina_7928 a întrebat:

Cum ati vrea sa se comporte iubita voastra cu voi >:? fuunda

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prietena mea, trebuie in primul rand sa ma accepte asa cum sunt, cu toate defectele mele.In al doilea rand sa nu aiba fite,sa nu se bage in seama sau sa nu vrea sa fie in centrul atentiei tot timpul.
As vrea sa imi acorde atentie,sa fie romantica,pasionala,sa nu se enerveze repede,sa aiba incredere deplina in mine,sa nu se supere repede,sa imi zica tot ce-i trece prin cap,sa faca ce vrea cu mine, pentru ca nu musc, sa nu-i fie frica sa experimenteze lucruri noi si sa nu asculte gura lumii.

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pey mi-ar place sa fie romantic,sa ma iubeasca, sa tina la mine, sa ma acepte asa cum sunt pentru ca nimeni nu este perfect.Sa fie langa mine atunci cand am nevoie, sa ma ajute cu un sfat, si mai ale sa fie sincer cu mine si sa ma respecte asa cum la randul meu il respect si eu.Ar fi mai multe de zis dar pentru mine astea mi se par cele mai bune!

| MariusUCV a răspuns:

La fel cum ma comport si eu cu ea happy