| Shake a întrebat:

Pentru baiteti, cand aveti o iubita, cum ati vrea sa se comporte cu voi? adica ce ati vrea sa va zica si cum sa se comporte?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

As vrea sa-mi zica :"Hai in pat, nu are rost sa iesim in oras, mai bine facem ceva economii!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de simplu! sa nu fie pisaloaga(niciunui barbat nu-i place sa fie batut la cap) geloasa (gelozia nu e dovada de iubire ci de schizofrenie) sa se parte dragut sa aiba incredere in partener(daca nu, relatia nu merge) sa fie spontana si inventiva! dar toate astea depind de amandoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de simplu! sa nu fie pisaloaga(niciunui barbat nu-i place sa fie batut la cap) geloasa (gelozia nu e dovada de iubire ci de schizofrenie) sa se poarte dragut sa aiba incredere in partener(daca nu, relatia nu merge) sa fie spontana si inventiva! Dar toate astea depind de amandoi!

| BoByTZa_3243 a răspuns:

Hmm. Bland si provocatoare smug