| Alecslisios a întrebat:

Cum atrrag atentia unei fete

Răspuns Câştigător
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Cu imaginație.Creează pentru ea ceva special. S-o surprinzi cu lucruri foarte plăcute.

4 răspunsuri:
| blonduu a răspuns:

Da'i cu o piatra sau ceva solid dupa ea.sigur o sa te observe

| Ancuutsa a răspuns:

E o intrebare?

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Te interesezi cand este ziua ei de nastere si iii oferi o mica atentie... sau poti sa vezi ce ii place sa te documentezi despre acel lucru si sa o impresionezi cu informatii...

| loredana23 a răspuns:

pai i ceri nr de tel, o inviti in orasi si te bagi in seama cu ea si poate da rezultate