| bisha a întrebat:

Cunosc un baiat care ma iubeste si pe mine si pe prietena lui... dar nu imi prea mai arata ca ma iubeste si s-a cam racit pentru ca eu nu il prea bagam inseama... dar acum vreau sa ma iubeasca din nou... dar ce as putea sa fac ca sa ii atrrag atentia si sa fim iar ca la inceput?:X

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu te iubeste nici pe tine nici pe prietena lui. Doar isi bate joc de voi si va foloseste ca pe niste obiecte.

| Antrax a răspuns:

Daca e fericit cu fata aceea gaseste-ti altul. Sau daca il vrei asa de mult poti sa ii mai arunci niste priviri obraznice sa te imbraci in asa fel sa iesi in evidenta. Incearca sa ii demonstrezi ca esti mult mai buna decat cealalta fata.

| Pho3nix a răspuns:

Demonstreaza-i ca esti mai buna ca cealalta fata.

| andreig a răspuns:

Mai sa fie...cum vine vorba asta ca te iubeste si pe tine si pe prietena lui ca nu pricep.are o prietena, ok? daca nu ar placea`o de ce ar mai sta cu ea...si nu poti iubii doua persoane in acelasi timp te asigur.deci pe una dintre voi nu o iubeste. tu sau prietena ei. daca te`ar iubi pe tine s`ar despartii de fata respectiva si cu asta b`asta...nu ti se pare ca e cam dubios? thinking Sigur te iubeste sau doar tu crezi asta? nu o lua in nume de rau vreau doar sa te ajut! happy

| marinsky a răspuns:

Pai simplustraight face. Iii spui ce simti, si ca iti pare rau ca l-ai respins sau ceva...succes:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tind sa cred ca unele orientari ne trimit la Mahomedanism, Adica un barbat sa aiba mai multe femei.Cum poti sa te injosesti in halul asta?