| barbualexandru a întrebat:

Cum conving o fata, sa facem dragoste chiar daca ne stim de 2 saptamana. si zice ca vrea sa facem dar mai incolo?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu crezi ca te cam grabesti? 2 saptamani impreuna, deja vrei sex si consideri ca asta este relatie? NU esti in stare sa apreciezi o fata pura cu toate calitatile ei. De fapt, nu ma mir. Ori esti vreun adolescent furstrat care vrea cat mai repede sex ca sa le povesteasca celor din gasca cat de "smecher" este el ca a avut o fata dupa 2 saptamani si dupa aia i-a dat cu piciorul ori ai peste 20 de ani dar esti insuficient de matur pentru a avea o relatie serioasa in care te implici emotional.Nu e nevoie sa o convingi, poate fata crede in sentimentele tale nesincere[ ca sunt sigura ca i-ai spus pana acum "TE iubesc"] asa ca e mai bine sa te desparti de ea acum si sa-ti gasesti una care vrea acelasi lucru ca tine.

pa, pa.

| Derye a răspuns:

O intrebi: facem sex?
Ea raspunde: nu

... daca insisti se cheama viol.

| Derye a răspuns:

Ce era stupid in raspunsul meu? straight face

Din punctul de vedere al unui judecator... e corect.

| ATHOS a răspuns:

Prietene e timpul sa faci diferenta intre dragoste si sex! Daca vrei dragoste adevarata atunci astepti. Astepti sa fii indragostit cu adevarat!
Tu alegi.

| Damian a răspuns:

Afrodiziace, o atmosfera romantica si eventual un joint (daca le aveti doar) good luck!

| madalinaaa89 a răspuns:

Poate nu ii place sa aplice regula cu ''primul sosit, primul servit''hee hee
daca va stiti de 2 saptamani, poate vrea sa va cunoasteti mai bine...ai putea si u sa mai astepti o saptamana si o mai intrebi dupa aiawinking
hai ca nu mori o saptamanatongue
abia ti se mai deschide si tie apetitultongue

| vasiledumitru a răspuns:

Cred ca tu trebuie sa fii convins ca nu e bine sa faci sex, ai prea multe fantezii, crezi ca daca faci sex vei fii fericit, insa daca vei face sex vei avea parte de multe necazuri.

| toteusunt a răspuns:

@thunder92:tare raspunsu rolling on the floor))

| roxana10 a răspuns:

Nu ai cum s`o convingi, daca nu vrea, nu vrea si gata inseamna ca nu e pregtita sa fac acest pas cu tine, mai ai si uh un pic de rabdare si cand ea considera ca e momentul sa treceti mai departe iti zice

| Thunder a răspuns:

La fel cum ai convins-o si pe aia din lift.