| Marxel a întrebat:

Cum sa o conving pe prietena mea sa facem dragoste? Suntem impreuna de un an si jumatate si nu vrea, eu am 21 de ani si ea 20

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă la 21 de ani nu știi cum să tragi o fată în pat... mă-ntreb dacă știi ce să-i faci în eventualitatea că ai ajunge la faza asta.

| Marxel explică (pentru mihai69):

Am ajuns cu ea si in pat dar nimic.

| mihai69 a răspuns (pentru Marxel):

Vroiam să spun că o tragi la pat pentru că ai reușit s-o convingi, adică ați ajuns la punctul când trebuie să o faceți. Nu doar ca să nu mai stea în picioare.

11 răspunsuri:
| piSsuletZ a răspuns:

Du-o la manastire prietenas! laughing Clar relatia asta a voastra nu merge, pentru ca atunci cand o fata iubeste un baiat, nu are cum sa nu fie atrasa de el si sa nu vrea sa faca sex.

| Marxel explică (pentru piSsuletZ):

Ea imi spune ca nu se simte pregatita.

| piSsuletZ a răspuns (pentru Marxel):

Si asta e ceva, dar totuși având în vedere vârsta, mi se pare mai mult o scuza. Dar dacă totuși o iubești mai acorda-i puțin timp, dar dacă nici timpul nu rezolva aceasta problema, acorda-i o pereche de papuci ca pierzi vremea aiurea.

| RAY a răspuns:

Fata nu e atrasa de tine de asta nu face sex cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Este incredibil ca mai exista unii care pot sa accepte sa-si piarda inutil cei mai frumosi ai ai tineretii. Ti-ai pus intrebarea cam ce s-ar putea intampla in cazul in care dupa casatorie vei ajunge la concluzia ca ceea ce ti se ofera de catre sotie este complet diferit fata de ceea ce ai visat si ti-ai dorit? Ti-ai pus intrebarea daca iubita ta se comporta astfel din cauza faptului ca este o femeie frigida si/sau lipsita de libidou?

| Marxel explică (pentru corbulalbrosu):

Si cum as utea sa o conving?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Marxel):

Prin santaj, din moment ce alte metode nu au fost convingatoare. happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrea, nu ai ce sa-i faci. Tu, trebuie sa ai rabdare cu ea pana cand ea vrea sex cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lingi pe degetul mare de la picior si o sa vrea.
Merge, asa am facut si eu, e un fel de hipnoza.