| efimash a întrebat:

Cum credeti al 3 act sexual cu prezervativ, adica dupa primul al doilea e normal sa dureze Doar 10-15 minute? este putin sau normal?
p.s am 19 ani viata sexuala am inceputo de la 17 ani, nu am relatii regulat.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai lasati vrajeala asta cum orele, nu poti mentine un muschi in stare maxima mai mult de 10-15 minute sau risti un cheag de sange, e simplu penisul find in eretie el fid muschi sangele se poate bloca si e naspa ca ramai impotent, abia ejaculezi la al dolea dar al trelea povesti, romanii sunt the best mincinosi in toate

| Emilian65 a răspuns:

Pai, cat ai vrea sa dureze? Zi mersi ca dureaza si atat. Altii se plang ca ejaculeaza repede si tu nu esti multumit nici cu 10-15 min.

| Ineys a răspuns:

E normal, cred ca te-ai uitat la prea multi... "actori" care tin cu orele, alea sunt montaje tata. laughing

| Suck a răspuns:

E normal.