| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa ma comport cu fosta mea prietena, care s-a despartit de mine si acum umbla constant cu altul? Ignoranta totala sau un simplu salut si mers mai departe? happy

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Eu cred ca indiferent in ce relatie se afla 2 oameni dupa ce se despart, intotdeauna trebuie sa exista macar loc de salut, asta arata cat de bine crescut esti si mai ales ca nu esti influentat de persoana de langa ea/el ( chiar daca esti ).
Ar trebui sa saluti de fiecare daca cand va intalniti si nimic mai mult, pentru ca asa este politicos, spun eu, a fost ceva intre voi pana la urma, nu?
Enjoy!

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu nici buna nu as mai spune.Nu-mi racesc gura de pomana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din respect pentru ceea ce a fost intre voi, e suficient un salut si mers mai departe.

| Demonull a răspuns:

Un pic din ambele.

| adriang95 a răspuns:

Din bun simt un salut pe urma iti vezi de treaba ta ca si cum doar o cunosti pe fata.

| NotToday a răspuns:

| labadecal a răspuns:

A doua varianta

| Alexandra_1052 a răspuns:

Un simplu salut si atat (daca o vei ignora total va crede ca esti gelos)sper ca te-am ajutat