| lucica008 a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa ma comport pentru imi face o prietena

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Pai trebuie sa o saluti, sa te prezinti. Apoi te vei purta frumos si porneste o conversatie. Spune o gluma, gaseste lucruri in comun. O sa vezi ca intr-o clipita va veti imprieteni. Dar totusi trebuie sa lasi de la tine daca lucrurile nu merg bine.

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Sa fi tu insuti...

| X a răspuns:

Depinde la ce te referi: daca ai pus ochii deja pe cineva incearca sa o faci sa isi dea seama ca esti interesat de ea, fara sa pari prea disperat dupa ce a observat totul e usor iti faci putin curaj si discuti cu ea in cazu in care o cunosti sau prin prieteni daca nu o cunosti iar in cazu in care vrei sa iti faci o prietena fi tu insuti eventual renunta la comportamentul mai copilaresc ...la chestiile care in general le urasc fetele