| vizabela a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa se comporte o fata ca sa ii atraga atentia unui baiat, dar nu exagerat de tare?

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu face nimic special. poti sa te duci la el sa vorbesti direct cu el.o sa afli daca te place atunci nu asa de la distanta

| neutrino a răspuns:

O fata, prin har, inteligenta, eventul si frumusete dar si prin siretenie feminina (apropo, o mare arta!) trebuie sa se faca vazuta si placuta. Apoi, trebuie sa stapaneasca arta rabdarii, si prin urmare, trebuie sa astepte reactia celui vanat.

| oprescudorin11 a răspuns:

Un zambet discret, privindu-l in ochi, il va face 100%praf. Daca asta vrei! Apoi ce te faci?

| MiruD a răspuns:

Atragi un baiat (normal la cap) prin simplitate, naturalete si frumusete.
Ce i-ar trebui mai mult unui baiat?

| Katie1356 a răspuns:

Cand treci pe langa el te uiti fi in ochii lui si ii zambesti.Asa ii arati ca esti sigura pe tine si esti deschisa, gata oricand sa ai prieteni noi. Poti cauta o apropiere de el, de exemplu sa-l lovesti din greseala-asa sigur te va observa-si de ce nu, ii poti spune oricand un timid ''Buna!'' happy

| anonimus321 a răspuns:

Normal,zambeste mult, arata ca esti fericita, asta conteaza! Succes

| dinhoo a răspuns:

Be a rock star!

| EdiC a răspuns:

Pai trebuie sa stai mai pe langa el si sa il faci sa rada mult sa va dati porecle sa glumiti mult si sa gasiti lucruri in comun...