| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine sa fie intr-un cuplu: 2 persoane diferite sau 2 persoane care se aseamana, nu la fizic ci la mentalitati fel de a fi etc, argumentati :d

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu cred ca intr-un cuplu cele doua persoane ar trebui sa aiba cam aceleasi interese, sa aveti si voi despre ce sa discutati. Aspectul fizic nu conteaza la fel de mult ca cel psihic intr-o relatie. (parerea mea)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentalitati asemanatoare pentru relatii de durata si mentalitati diferite pentru relatii scurte sau f scurte :d

| Skeez a răspuns:

Desi se spune ca opusurile se atrag nu sunt in totalitate de acord fiindca daca sunteti impreunda trebuie sa ganditi cat de cat la fel, sa va placa aceleasi lucruriwinking

| alinutsayo a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca persoanele trebuie sa se potiveasca pentru ca asa este normal intr-un cupluwinking